Genartek-katalog

Katalog

Türkçe
G.A.S.

G.A.S.

YAZILIM Serisi
Detaylar
Genetik Arşivleme Sistemi; Genetik Bölümleri için özel olarak dizayn edilmiş, hasta kayıt, takip ve arşivleme sistemidir. Bölümlerin daha performanslı, daha düzenli ve daha sistematik calışmasını hedeflemektedir. Yenilikçi tasarımı ve akıllı telefon, tablet pc, bilgisayar uyumlu sistemiyle her alan ve koşulda kullanıcılarına kolaylık sağlamaktadır.

GAS web tabanlı bir yazılım olmasından dolayı kullanıcılarının birgisayarlarına program kurma gibi zahmetleri bulunmamaktadır. 

GAS; birimdeki hasta takip, tedavi , soyağacı çizim, semptomlar arama vb. birçok işlemi kolayca gerçekleştirmenizi sağlar ve sizi stok karmaşasından kurtarmak gibi birçok ek özelliği barındırır.
Teknik Özellikler
G.A.S.

Temel Özellikler

Aşağıda Genetik Arşivleme Sistemi'nin bazı özelliği verilmiştir. Daha detaylı bilgi alabilmek için lütfen iletişim bölümündeki bilgilerimiz üzerinden bize ulaşınız.
Depo
Hasta

Genetik Arşivleme Sistemide tüm işlemler hasta üzerinden yürütülmektedir. Doktorlar ve diğer kullanıcılar hasta üzerinde işlem yapmaktadır ve hasta kayıt ile hasta çıkış işlemlerini sekreterlik üstlenmektedir. 

Depo
Muayene

Bu işlem doktor tarafından gerçekleştirilip hastanın muayene bilgileri kayıt altında tutulur, isteğe bağlı olarak hasta muayene formunda kolayca modifikasyonlar yapılabilir. Sistemimiz ile hastaya uygulanan tüm tetkikler ve progres bilgileri kayıt altına alınarak tek tuş ile rapor çıktısı alınabilir.

Depo
Soyağacı

Bu yapı ile sistemde hastanın soyağacı rahatlıkla çizilebilir. Gerekli olduğu takdirde çimler güncellenip değiştirilebilir.

Depo
Laboratuar Sonuç Kayıtları

Bu işlem doktor tarafından laboratuvar biriminden testler istenerek gerçekleştirilip, hastanın laboratuar test sonuçları kayıt altında tutulur. Labaratuvar alt birimleri ilgili bölümün gereksinimlerine gore dizayn edilmeye uygundur.

Depo
Sendromlar

Bu yapı ile sistemde kayıtlı olan sendromları secerek "OMIM", "ORPHA" ve "GENETESTS" platformlarında otomatik arama işlemi gerçekleştirir.

Depo
Personel

Sistemde oluşturulan departman ve personel grupları ile her kullanıcının kendisine ait bir hesabı olur ve sadece yetkisi dahilindeki işlemleri yapabilir. Güvenlik açısından sistemde yapılan işlemler personel bazlı olarak kaydedilir. 

Depo
Depo-Stok

Sistemde sonsuz sayıda depo ve stok tanımlanabilir. Bir gereklilik olarak stoklarda lot numarasına göre son kullanma tarihi takibi yapılmaktadır. Sistem son kullanma tarihi yaklaşan ve kritik stok sınırında bulunan stok kalemlerine kullanıcıya raporlar. Stok talep sistemiyle kullanıcılar arası stok istekleri gerçekleştirilir.

Foto Galeri